Hakkımızda

Orcem Medikal, Türkiye pazarında, lazer ve tıbbi elektronik cihaz distribütörlükleri bulunan ayrıca Azerbaycan, Irak, İran, Libya ve diğer bazı Ortodoğu ülkelerinde de faaliyetleri bulunan tıbbi cihaz pazarında ilk akla gelen firmalardan birisidir.

İthal ettiğimiz tanınmış ve kaliteli cihazların başlıcaları; Medikal lazerler, Görüntüleme Sistemleri, Hastane Araç ve Gereçleridir.

Distribütörlüğünü yaptığımız dünyaca tanınmış üreticilerin DEKA Srl, Alma Laser, FotoFinder, Dr. Spiller, Eusung, Daeyang,Brumaba Gbmh, Esacrom Srl vb. firmaların Türkiye pazarında geldikleri noktada katkımızın büyük olması bizleri gururlandırmaktadır. İthal ettiğimiz cihazların ve ürünlerin çeşitliliği sayesinde Dermatoloji, Plastik Cerrahi, KBB, Jinekoloji, Kardiyovasküler Cerrahi, Üroloji, Genel Cerrahi, Veterinerlik ve Diş Hekimliği gibi branşlar da siz değerli hekimlerimizle ihtiyaçlarınız doğrultusunda başarılı ve etkin bir işbirlikteği kurmuş bulunmaktayız.

Bugün, aralarında özel hastanelerin , polikliniklerin,güzellik merkezlerinin, Türkiye’nin seçkin devlet ve üniversite hastanelerinin de bulunduğu 700’ü aşkın merkezde bulunan lazer,medikal estetik cihazları ve tibbi cihazlarımız ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Sizlerle hedeflerimiz doğrultusunda çok daha uzun yıllar birlikte olacağımızı bilmek bizlere çalışma aşkı ve başarılı olma hırsı vermektedir.

Siz değerli hekimlerimizin ihtiyaçları doğrultusunda sizlere en iyi cihaz seçimini, en iyi hizmeti ve en iyi şekilde satış sonrası desteğimizi vereceğimizden şüpheniz olmasın.

Orcem Medikal olarak satış sonrasında gerektiğinde hekimlere yurtdışında workshop veya seminerlere katılıma olanağı sunarak, sektördeki liderliğimizi sürdürmekteyiz.

Kendi binamızda bulunan deneyimli satış kadrosu, Teknik servisimiz,Uzman hekimlerimiz, estetisyenlerimiz vede tüm çalışanlarımızla her konuda her daim yanınızda olup güvenle büyüyen birlikteliğimizin devamını dileriz.

İlişkilerimizde karşılıklı yarar sağlamak , iyi niyet ve karşılıklı anlayış dilegimizle...

Orcem Grup ve çalışanları olarak bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

ORCEM
2004 yılı kuruluşumuzdan bu yana, görevimiz kaliteli, avantajlı ve yenilikçi teknolojilerle hayat kalitesini yükseltmek için çalışmak olmuştur. Medikal lazer ithalatında lider konumda bulunan Orcem Medikal Ltd. Sektörün önde gelen firmalarından biri olmuştur.
İLETİŞİM

Orcem İş Merkezi
Bulgurlu Mah. Bulgurlu Cad.
Orcem İş Merkezi No:108/A
Üsküdar / İstanbul

+90 (216) 461 3134

info@orceminsaat.com

© 2022 Orcem İnşaat